Eylül Kuaför Güzellik

Bursa / Gürsu

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Hayalini Kurduğunuz Gelin Olmanız İçin Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Eylül Kuaför Güzellik Salonu İçerisinde Kuaförlük Hizmetlerinin Yanı Sıra Renklendirme, Kesim, Kişisel Bakım Ve Türban Tasarımı Gibi Uygulamalarımız Bulunuyor. İşini Şansa Bırakmak İstemeyen Gelinlerdenseniz Sizi Salonumuza Davet Ediyoruz.

Yetenekli, Profesyonel Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışan Bir Ekibe Sahibiz. Hem Bilgi Hem De Teknik Anlamda Becerili Kişilerle Birlikte Size Hizmet Veriyoruz. Sizinle Çalışırken Her Zaman Görüşlerinize Önem Vererek Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Bir Hazırlık Yapıyoruz. İşinde Bulunduğumuz Sektörde Moda Olan Trendleri, En Güncel Tasarımları Yakından Takip Ederek Hizmet Sunarken Mutlaka Seçeneklerimizde Bulunduruyoruz.

Düğün Öncesi Sizi Salonumuzda Ağırlayarak Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Tüm Ayrıntılarıyla Konuşuyoruz. Salonumuzda Yaptığımız Saç Ve Makyaj Tarzlarımızdan Kısaca Bahsederek Aklınızda Hizmet Kalitemize Dair Bir Fikir Oluşmasını Sağlıyoruz. Daima Kaliteli Ürünler Kullanmaya Özen Gösterdiğimiz Salonumuzda Dünyaca Ünlü Markaların Malzemelerini Bulunduruyoruz. Düğün Günü İçin Hazırlıklarınızı Konuştuğumuz Esnada Kaç Kişilik Bir Ekiple Bizden Hizmet Alacağınızı Da Notlarımıza Ekliyoruz. Sevdiğiniz Yakınlarınızla Birlikte Sizi Aynı Anda Hazırlayarak Eş Zamanlı Olarak Düğün Mekanınıza Yolcu Ediyoruz.

Gelin Saçı Ve Makyajı Tasarımları Yapılırken Gelinlik Modeliniz, Düğün Mekanınız Ve Varsa Düğün Konseptiniz Bize Yol Gösterici Oluyor. İstediğiniz Her Model Saçı Kolayca Yapıyoruz. Makyaj Kısmında İse Yüz Hatlarınızı Göz Önünde Bulundurarak Size Uygun Bir Stil Belirliyoruz. Genellikle Doğal Tonlarda Sade Makyajlar Yapmayı Tercih Etsek De Talebiniz Doğrulusunda Koyu Renk Uygulamaları Da Yapabiliyoruz. Makyajınız Bittiğinde Sabitleyici Sprey Sıkarak Kalıcılık Sürecini Uzatıyoruz.

Siz De Bursa Kuaförleri Arasında Yer Alan Salonumuzun Ayrıcalıklı İmkanlara Sahip Gelinlerinden Biri Olmak Ve Fiyatlarımızı Ayrıntılı Olarak Öğrenmek İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Eylül Kuaför Güzellik
Eylül Kuaför Güzellik