Ferit Nadir Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Gününüz İçin İdeal Bir Kuaför Salonu Arayışındaysanız Eğer Güzelliğinize Güzellik Katacak Eşsiz Tasarımlarıyla Sizi De Ferit Nadir Saç Tasarım`a Bekliyoruz!

Hayatınızın En Anlamlı Günlerinden Bir Tanesi Olan Düğününüz İçin Ne Kadar Heyecanlı Olduğunuzu Tahmin Edebiliyoruz. En Az Sizin Kadar Özenli Ve Hevesli Bir Şekilde Kuaför Salonumuzda Sizi Ağırlayacağımızdan Şüpheniz Olmasın.

Uzun Yıllardır Ekibimizle Beraber Pek Çok Gelinin Düğün Hazırlığı Aşamasında Yanında Oluyoruz. Sağlamış Olduğumuz Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti İle De Ferit Nadir Saç Tasarım Bursa`nın Tanınan Kuaför Salonlarından Biri Olarak Hafızalarda Yer Ediniyoruz. Düğün Öncesi Sizinle Bir Araya Gelerek Bugüne Kadar Hayalinizde Yaşattığınız Gelin Görünümünüzle İlgili Konuşuyoruz. Yapmış Olduğumuz Çalışmalardan Da Örnek Vererek Alternatif Seçenekler Sunuyoruz. Böylelikle Hem Güler Yüzlü Ekibimizle Tanışmış Oluyorsunuz Hem De Düğün Günü İçin Stresinizi Azaltmanıza Yardım Oluyoruz. Konuşmalarımız Esnasında Almış Olduğumuz Notları Düğün Gününüz Geldiğinde Kuaför Salonumuzda Uygulamaya Başlıyoruz. Saç İşlemlerinize Başladıktan Sonra Alanında Uzman Olan Profesyonel Makyözlerimiz Size Makyaj Yapmaya Başlıyor. Kaliteli Ürünler Kullanarak Makyajın Gece Boyu Yüzünüzde Akmadan Kalmasını Sağlıyoruz. Genel Olarak Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkartan Abartıya Kaçmayan Saç Ve Makyaj Stillerini Uyguluyoruz. Ancak Sizin İsteğiniz Abartı Ya Da Marjinal Modeller İse De Onları Da Talebiniz Doğrultusunda Uygulayabiliyoruz. Tüm Hazırlıklar Tamamlandığında İse Duvağınızı Takarak Sizi Müstakbel Eşiniz Ve Davetlilerinizin Huzuruna Çıkmaya Yolcu Ediyoruz.

Harika Bir Düğünü Ancak Eşsiz Güzellikte Bir Gelin Tamamlar! Sizinle De Tanışarak Sihirli Parmaklarımızın Hayatınızın En Özel Günlerinden Bir Tanesine Dokunmasını Çok İsteriz. Ferit Nadir Saç Tasarım Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak Ve Fiyat Tekliflerini Öğrenmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Ferit Nadir Saç Tasarım
Ferit Akkoyun
Nadir Akkoyun
Ferit Nadir Saç Tasarım