Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu

Filter

Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu

Bursa / İznik

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Yıllardır Gelin Adaylarının Değişmeyen Adresi Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu, Gelin Saçınız Ve Makyajınız İçin Tüm İmkanlarını Seferber Etmek İçin Sabırsızlanıyor! Ömrünüzün Bu Özel Ânı İçin Size Oldukça Fazla Değer Veren Bir Kuaför Salonunda Hazırlanmaya Ne Dersiniz?

Güven, Devamlılık Ve Kalite, Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu`nun Değişmeyen İlkelerini Oluşturuyor. Bunun İçin;

- Salonumuzda Gelin Adaylarını Memnuniyet Odaklı Bir Hizmet Anlayışıyla Ağırlıyoruz. İstek Ve İhtiyaçlarını Önemsiyor, Beklentilerini En İyi Şekilde Karşılamayı Amaçlıyoruz. Bu Yüzden Önce Onları Dinliyor, Tarz Ve Beğenilerini Öğreniyor, Saç Ve Makyaj Modellerini Bu Doğrultuda Sunuyoruz. Düşüncelerinize Önem Veriyor Olmamız, Karşılıklı Güven Duygusunu Ortaya Çıkarıyor.

- Açıldığımız Günden Beri Kesintisiz Faaliyetlerimize Devam Ediyoruz. Bugüne Kadar Sayısız Gelin Adayını En Özel Günlerine Uğurlamanın Mutluluğunu Yaşıyoruz. Sıradakinin Siz Olmasını Çok İstiyoruz.

- Hizmet Anlayışımızda Kalite Çok Önemli Bir Rol Oynuyor. Kullandığımız Güzellik Ürünleri Ve Makyaj Malzemelerinde Sektörün En İyi Markaları Tercih Ediyoruz. Bize Olan Güveninize Her Koşulda Layık Olmak İçin Titizlikle Titizlikle Çalışıyoruz.

Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu Olarak İyi Olmanın Yanı Sıra İyi Kalmanın Da Çok Önemli Olduğunu Düşünüyoruz. Bu Yüzden Her Geçen Gün Daha İyi Olmayı Hedefliyoruz. Bu Vizyonumuz İle De Bursa Kuaförlerinden Farklılaşıyor, Çok Daha Özel Bir Hizmeti Gelin Adaylarımızla Buluşturuyoruz.

Saç Modelinizi Belirlerken Pek Çok Etkeni Göz Önünde Bulunduruyoruz. Tarzınızı Ve Zevkinizi Ön Planda Tutarken Gelinliğinizin, Duvağınızın, Vücut Yapınızın, Yüz Hatlarınızın, Ten Renginizin Ve Saç Renginizin Saçınızı Seçmemizde En Çok Dikkat Ettiğimiz Konulardan Bazılarını Oluşturuyor. Tepeden Tırnağa Uyumlu Görünmenizi Amaçlıyor, Sevdiklerinizin Hayran Bakışlarını Gece Boyunca Üzerinizde Toplamanızı Sağlıyoruz.

Saç Ve Makyajın Yanı Sıra Gelin Adaylarımıza Pek Çok İmkan Sunmaya Devam Eiyoruz. Kaş Alımı, Epilasyon, Manikür Ve Pedikür Gibi Hizmetlerimizle De Sizi Kusursuz Bir Geline Dönüştürüyoruz.

Eğer Güzelliğinizi Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu İle Keşfetmek İsterseniz Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşmak.

İletişim
Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu
Fulyam`s Saç & Güzellik Salonu