Gold Hair Design

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Gold Hair Design Bursa Ailesi Olarak, 2017 Yılında Siz Değerli Misafirlerimize Hizmet Vermeye Başladık. Salonumuz, İhtiyaçlarınız Doğrultusunda En Güncel Ekipman Ve Ürün Yelpazesine Sahip Olup, En Yoğun Günlerde Bile Bile Hizmet Verebilir. Ayrıca, Salonumuzda Bulunan Müzik Sistemi, Televizyon Ve Canlı Yayınlarla Da İşlem Süresini Eğlenceli Hale Getirebiliyoruz.

Salonumuzda Sizin İçin; Ombre, Sombre, Renklendirme, Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Epilasyon, Kına Saçı, Protez Tırnak, Kalıcı Oje, Manikür, Parafin Bakımı Ve Gelin Saçı Makyajı Gibi Uygulamalar Yapıyoruz. Konusunda Eğitimli Ve Oldukça Deneyimli Ekibimiz Tarafından, En Özel Gününüze Kusursuz Bir Şekilde Hazırlanabilirsiniz. Kullanılan Malzemelerin Tamamı, Her Müşteriden Sonra Sterilize Ediliyor Ve Siz Değerli Gelinlerimizin Hizmetine Sunuluyor.

Gelin Saçınız Ve Makyajınız İçin Öncelikle, Sizin Ne İstediğinizi Öğreniyoruz. Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Hazırlıklara Başlıyoruz. Uzman Ekibimizle Birlikte, Düğün Konseptinize Ve Tarzınıza En Uygun Saç Modelini Belirliyoruz. Bu Noktada Belirtmek İsteriz Ki, Tesettürlü Gelinlerimiz İçin De Ayrı Bir Alanımız Bulunuyor. Sizin İçin, Yüz Şeklinize En Uygun Türban Tasarımını Gerçekleştiriyoruz.

Makyajınız İçin De Doğal Tonları Kullanmayı Tercih Ediyoruz. Güzelliğinizi Ön Plana Çıkaracak Ve Müstakbel Eşinizin Gözlerini Kamaştıracak Bir Uygulama Yapıyoruz. Kusursuz Bir Cilt Bakımından Sonra, Cilt Renginize Uygun Bir Ten Makyajı Uyguluyoruz. Ardından, Buğulu Gözlerle Birlikte Etkileyici Bakışlar Elde Ediyoruz. Son Olarak Da, Bütün Görünüme Uyacak Şekilde Bir Ruj Seçimiyle, Makyajınıza Son Veriyoruz.

Bursa Nilüfer Kuaför Salonları Arasında, Ayrıcalıklı Hizmetimizden Yararlanmak Ve Kendinizi Özel Hissetmek İsterseniz, Bizimle İletişime Geçmenizi Bekliyoruz. Kararınızı Verdiyseniz Ve Bu Özel Gününüzde Kendinizi Bizim Yetenekli Ellerimize Bırakmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim