Gönül Pala Güzellik Salonu

Filter

Gönül Pala Güzellik Salonu

Bursa / Osmangazi

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Göz Bebeği Nilüfer`de Bulunan Gönül Pala Kuaför Salonumuzla, Uzun Yıllardır Siz Değerli Gelinlerimize Hizmet Veriyoruz. Bu Sayede Pek Çok Gelinle Tanıştık Ve Farklı Beklentilerinizi Öğrenme Şansı Yakaladık. Çeşitli Düğün Kategorilerine Uygun Şekilde Gelinlerimizi Hazırlayarak En Özel Günlerinde Muazzam Görünmelerini Sağlıyoruz. Dilerseniz Biraz Kendimizden Ve Hizmetlerimizden Bahsedelim.

Gönül Pala Güzellik Salonu, Bir Kadın Girişimci Olan Gönül Pala Tarafından Hayata Geçirildi. Daha Sonrasında Kısa Sürede Kurulan Ekibimizle Birlikte Seçkin Gelinlerimize Güzel İmkanlar Sunmaya Başladık. Tarzlarına Ve Düğün Yerine Uygun Olarak Gelinlerimizi Hazırlıyoruz.

Sezonun Trendi Saç Modellerinin Yanı Sıra, Klasikten Şaşmayan Tercihler Ve Yapabilirsiniz. Burada Tercih Sizin! Biz Size Sadece Yardımcı Oluyoruz. En Sonunda Sizin Mutlu Olduğunuzu Görmek İstiyoruz. Zira Her Gelinin Belli Bir Tarzı Var Ve Bazen Bu Tarz, Bizimkiyle Uyuşmayabiliyor. Her Zevke Hitap Etmeye Çalışıyoruz.

Saçınızda Kullanacağınız Aksesuarlara Göre Birlikte Bir Saç Modeli Seçiyoruz. Gelin Tacınızın Ve Duvağınızın Yapısına Göre Saçlarınızı Şekillendiriyoruz. Duvağınızın Sabit Durması Ve Nikah Töreni Boyunca Kıpırdamaması İçin Onu Güzelce Sabitliyoruz. Tesettürlü Gelinlerimiz İçin Ayrıca, Türban Bağlama Gibi Bir Seçeneğimiz De Mevcut. Dilerseniz Sade, Dilerseniz De Gelin Tacı Veya Parıltılı Taşlarla Türbanınızı Süslüyoruz.

Osmangazi Kuaför Salonları Arasında Üst Sıralarda Yer Alan Gönül Pala Kuaför Olarak, Makyaj Konusunda Da Oldukça Başarılı Olduğumuzu Belirtmek İstiyoruz. Tercihinizi Dilerseniz, Doğal Tonlardan Yana Kullanabilirsiniz. Böylece Doğal Güzelliğinizi Ön Plana Çıkararak Herkesin Beğeneceği Bir Görünüm Sağlayabilirsiniz. Dilerseniz De, Düğününüzde Fark Yaratarak, Renkli Farlar Ve Rujlarla Hafızalara Kazınacak Bir Makyajı Taşıyabilirsiniz.

Size Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Bizimle Tanışmak, Size Sunduğumuz İmkanlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterli. Bunun İçin Yapmanız Gereken Sayfanın Yanındaki Formu Doldurmak!

İletişim
Gönül Pala Güzellik Salonu
Gönül Pala Güzellik Salonu