Hair Designer Eray Ergün

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Beyazlar İçinde Melek Gibi Bir Gelin Olmak Ve Sevdiklerinin Hayran Bakışları Arasında Düğün Salonuna Doğru Yürümek, Herhalde Pek Çok Gelin Adayının Hayalidir. Biz, Eray Ergün Hair Designer Olarak Bu Hayallerinizi Biraz Süslemek İstiyoruz. Saçınız Ve Makyajınız İle Uzun Süre Unutulmayacak Bir Gelin Olmanızı Sağlamak, Bizin En Çok Önem Verdiğimiz Konular Arasında Yer Alıyor. Peki, Bunu Nasıl Yapıyoruz?

Önce Gelin Adaylarımızın Fikir Ve Düşüncelerini Öğreniyor, Düşlerindeki Gelini Anlamaya Çalışıyoruz. Stillerine Uygun Modeller Önerirken En Yeni Trend Ve Konseptlerden De Birçok Gelin Saçı Tavsiyelerinde Bulunuyoruz. Tüm Detayların Üstünden Tekrar Tekrar Geçiyor, Her İşlemde İçlerinin Rahat Olmalarını Hedefliyoruz. Bugün Sizin Gününüz, Siz Nasıl İstiyorsanız Öyle Olacak.

Deneyimlerimiz Ve Bilgi Birikimlerimiz Sayesinde Gelin Adaylarımıza Saç Danışmanlığı Da Yapıyoruz. Tarzınızı, Beğeninizi Ve Aklınızdaki Saç Modelini Öğreniyor, Size En Çok Uyacak Modelleri Beğeninize Sunuyoruz. Bunu Yaparken De Yüz Hatlarınıza, Saç Uzunluğunuza, Saç Yapınıza, Makyajınıza, Gelinliğinize Ve Düğün Konseptine Dikkat Ediyoruz. Bu Gecede Tümüyle Uyumlu Görünmeniz Bizim İçin Çok Önemli!

Renk Ve Kesim Konusunda Uzmanlığımız, Bursa Nilüfer Kuaförlerinden Farklılaştığımız En Önemli Noktalardan Biri Oluyor. Farklı Bir Tarz Ya Da Benzersiz Bir Görünüme Sahip Olmak İstiyorsanız Bunu Eray Ergün Hair Designer`da Gönül Rahatlığıyla Gerçekleştirebilirsiniz.

Makyaj, Takma Tırnak, Manikür Ve Pedikür Gibi İşlemler İle De Gelin Adaylarımızın Güzelliklerini Ortaya Çıkarıyoruz. Sizi Düğününüze Hazırlamak, Bugün Bizim İşimiz! İşimizi De Profesyonel Bir Şekilde, Titizlikle Yaptığımızı Göreceksiniz.

Bu Mutlu Günde Eray Ergün Farkını Yaşayarak Çok Daha Mutlu Olabilirsiniz. Uzun Süredir Hayal Ettiğiniz Bu Anları Hayal Ettiğiniz Gelin Olarak Yaşamak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşmak!

İletişim