Hair İmaj

Bursa / Yıldırım

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün, Kına Gecesi Ve Nişan Gibi Süreçlerin Oldukça Heyecanlı Zamanlar Olduğunun Farkındayız. Hair İmaj Bursa`da Profesyonel Ekibimizle Özel Günlerinizde Size Destek Oluyor Ve Düşlerini Kurduğunuz Görünüme Kavuşmanızı Sağlıyoruz.

Düğün Öncesi Sizi Kuaför Salonumuzda Ağırlayarak Bizden Beklentilerinizin Neler Olduğunu Ve İsteklerinizi Tüm Detaylarıyla Öğreniyoruz. Sizden Önce Hizmet Verdiğimiz Gelin Adaylarıyla Yaptığımız Çalışmalar Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Ve Örneklerle Aklınızda Bir Fikir Oluşmasını Sağlıyoruz. Düğününüzün Yapılacağı Mekan, Eğlence Konseptiniz Ve Gelinlik Modelinizle Uyumlu Bir Saç Tasarımı İle Makyaj Yapmaya Özen Gösteriyoruz. Dilerseniz Düğün Günü Sevdiklerinizle Birlikte Salonumuzda Hizmet Alabilir Ve Tüm Hazırlıklarınız Aynı Anda Bitmiş Şekilde Düğün Mekanınıza Doğru Yola Çıkabilirsiniz.

Salonumuz İçerisinde Gelin Saçı Ve Makyajı Yapımından Ziyade Saç Kesimi, Boya Ve Balyaj Gibi Hizmetlerimizde Bulunuyor. Düğün Öncesi Farklı Bir İmaja Bürünmek İsterseniz Profesyonel Kadromuzla Size Yardımcı Oluyor Ve Arzu Ettiğiniz Görünümü Kolayca Size Sağlıyoruz. Farklı Model Topuzlar, Salık Saçlar, Bukleler Ve Örgülü Tarzlarla İstediğiniz Saç Tasarımını Rahatlıkla Uyguluyoruz. Dilerseniz Kendi Tacınızı Getirebilir Ya Da Bizim Satışa Sunduğumuz Taç Modellerimiz Arasından Zevkinize Uygun Bir Tercihte Bulunabilirsiniz.

Makyaj Konusunda İse Uzman Kadromuzla Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkaracak Bir Makyaj Yapıyoruz. Ten Renginize Uygun Ve Doğal Tonlarda Makyaj Yaparak Yapaylıktan Uzak Ama Bir O Kadar Etkileyici Bir Görünüme Sahip Olmanızı Sağlıyoruz. Kaş, Göz Ve Dudak Bölgelerinizi Ön Plana Çıkarıyoruz. Kaliteli Makyaj Malzemeleri Kullanarak Yaptığımız Makyajın Uzun Saatler Boyunca Yüzünüzde Kalmasını Ve Cildinize Zarar Vermemesini İstiyoruz.

Siz De Hair İmaj Kuaför Bursa`nın Muhteşem Gelinlerinden Biri Olmak İstiyorsanız Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurup Ardından “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayarak Bizimle İrtibat Sağlayabilirsiniz.

İletişim