Hair Style Eray Burhan

Bursa / Mustafakemalpaşa

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Kendi Masalınızda Başrol Olmak İçin Hazır Mısınız? Düğününüz, Sizin En Mutlu Gününüz! Bugünde Göz Kamaştırmak Ve Tüm Sevdiklerinizi Etkilemek Sizin Elinizde. Kalitesi, Profesyonelliği Ve Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı İle Bursa Kuaförlerinden Farklılaşan Hairstyle Eray Burhan, Sizi Düğününüze En İyi Şekilde Hazırlamak İçin Sabırsızlanıyor!

Saçınız İçin Tüm Deneyim Ve Bilgi Birikimlerimizi Kullanıyoruz. Model Belirleme, Belki De En Zor Süreçlerin Başında Geliyor. Tamamen İçinize Sinen Ve Size Uygun Bir Model İçin Pek Çok Etkene Dikkat Ediyoruz. Saç Uzunluğunuza, Yüz Hatlarınıza, Makyajınıza, Gelinliğinize, Duvağınıza Hatta Ve Hatta Düğün Konseptinize Bile Önem Vererek Bütünüyle Uyumlu Bir Görünüme Sahip Olmanızı Amaçlıyoruz. Tarzınızı Ve Beğenilerinizi De Öğrendikten Sonra Tüm Kıstasları Belirliyor, Sizi Yansıtan, Kendinizi İyi Hissedeceğiniz Modelleri Beğeninize Sunuyoruz.

Model Belirlendikten Sonra İşlemlere Hemen Başlamıyoruz. Önce Saçınıza Bakım Yapıyoruz. Sağlıklı Bir Görünüme Kavuşmasını Sağlamak İçin Yıkıyor, Özel Karışımlar Kullanıyoruz. Salonumuzda Kullanılan Tüm Güzellik Ürünleri Ve Makyaj Malzemelerinin Sağlık, Hijyen Ve Kalite Açısından Onaylı Olduklarını Da Belirtmekte Fayda Var. Sektörün En İyi Markalarını Hair Style Eray Burhan`da Bulabilirsiniz.

Özellikle Düğünlerin Arttığı Dönemlerde Yoğun Bir Tempoda Çalışıyoruz. Bu Yüzden Bizimle Planladığınız Tarihten En Az 1 Ay Önce İletişime Geçerseniz, Tüm İmkanlarımızı Eksiksiz Bir Şekilde Sunarak Sizi Gecenize Hazırlayabiliyoruz. Salonumuzun Salı Günü Hariç Haftanın 6 Günü Açık Olduğunu Da Dipnot Olarak Belirtmek İstiyoruz.

Bursa`da Kuaför Denildiğinde Akla İlk Gelen İsimlerden Olan Hairstyle Eray Burhan İle Kendi Güzelliğinizi Keşfetmeye Ne Dersiniz? Düğününüz İçin Kusursuz Bir Gelin Olmak Ve Davetlilerinizi Büyülemek Sizin Elinizde. Bizimle Sayfanın Yanında Bulunan Form Üzerinden Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İrtibat Bilgileri Üzerinden Hemen İletişime Geçerek Bu Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz.

İletişim
Hair Style Eray Burhan
Hair Style Eray Burhan