Hair World Levent Akan

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Gününüz Yaklaştıkça Nasıl Görüneceğinizi Hayal Ediyorsunuz Değil Mi? Gelinliğinizle, Gelinliğinize Uygun Bir Saç Modeliyle Ve Göz Kamaştıran Makyajınızla Kusursuz Görünmek, Tüm Gelin Adaylarının Hayalidir. İşte Bu Hayali Hair World Levent Akan İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz. Nasıl Mı? Kendimizden Kısaca Bahsedelim, Kararı Siz Verin.

1999 Yılında Bursa`nın Nilüfer İlçesinde Faaliyet Göstermeye Başladık. Hayatımızı Adadığımız Ve Yaparken Çok Mutlu Olduğumuz Saç Ve Makyaj Hizmetlerini Her Zaman Kaliteli Ve Müşteri Odaklı Bir Çalışma İlkesiyle Gerçekleştirdik. Uzun Zamandır Bursa`daki Birçok Gelin Adayının Kusursuz Görünmelerini Sağlayarak Hayatlarında Önemli Bir İz Bıraktık. Neden Bir Diğeri Siz Olmayasınız?

Profesyonelliğimiz, Tecrübemiz Ve Sağladığımız Güler Yüzlü Hizmet İle Kısa Sürede Bursa`daki Kuaför Sektöründe Adımızı Duyurduk. Türkiye`deki Saç Modasının Öncü Takipçilerinden Biri Olarak Kendimizi Devamlı Geliştiriyor Ve En Yeni Trend Ve Modaları Takip Ediyoruz. Çağın Gerekliliklerine Uyum Sağlıyor, En Yeni Makyaj Malzemelerini Ve Aksesuarlarını Kullanmayı Tercih Ediyoruz.

Uzun Süredir Bizimle Birlikte Çalışan Uzman Kadromuz, Saç Modelinizi Ve Makyajınızı Belirlerken Yanınızda Oluyor, Birçok Farklı Model Ve Seçeneği Beğeninize Sunuyor. Bu Ekibimiz Aynı Zamanda Sadece Saç Ve Makyaj Konusunda Değil, Manikür, Pedikür, Ağda, Takmak Kirpik Ve El/Ayak Masajı Konusunda Da Hünerlerini Gösteriyorlar. Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bizi Ne Zaman İsterseniz Tercih Edebilirsiniz!

Düğün Gününüzde 20 Kişiye Aynı Anda Hizmet Verebildiğimiz Büyük Bir Salonda Ağırlıyoruz Sizleri. Birlikte Belirlediğimiz Tarihte Sadece Size Hizmet Veriyor, Sizi Yalnız Bırakmak İstemeyen Yakınlarınızın Da Kalitemizden Yararlanabildiklerini Belirtmek İstiyoruz. Oldukça Büyük Ve Ferah Bir Salonda Rahat Bir Hazırlık Süreci Yaşayacak, Panik Ve Telaştan Uzak Keyifli Saatler Geçireceksiniz.

Bursa Kuaför Fiyatlarından Farklı Olarak Oldukça Uygun Fiyatlarla Ağırladığımız Konuklarımızı Mutluluğa Uğurlamak İçin Sabırsızlanıyoruz. Bunun İçin Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanabilir, Bize Bu Şekilde Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Levent Akan
Zuhal Gelmez