Hakan Baydar

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

15 Yılı Aşkın Bir Süredir Güzellik Sektöründe Faaliyet Gösteriyoruz Ve Gerek Tecrübemiz Gerekse Mesleğimizle İlgili Bilgi Birikimimiz İle Profesyonel Bir Hizmet Veriyoruz. Eğer Düğün Tarihiniz Yaklaşıyor Ve Siz De Bu Önemli Gün İçin Kendinizi Tecrübeli Ellere Emanet Etmek İstiyorsanız En Doğru Yerdesiniz. Hakan Baydar Ailesi Olarak Yıl İçerisinde Sayamayacağımız Kadar Gelinimizi Ağırlıyor, Hayallerini Gerçekleştiriyoruz. Bu Güzel Ve Mutlu Gelinlerden Bir Tanesi Olmak İsterseniz Sizi De Salonumuzda Hazırlamaktan Ötürü Mutluluk Duyarız. Dilerseniz Siz Karar Vermeden Önce Biraz Kendimizi Tanıtalım Ve Faaliyetlerimizden Bahsedelim.

Salonumuz Hakan Baydar Bursa`nın En Nezih İlçelerinden Biri Olan Nilüfer`in İhsaniye Semtinde Yer Alıyor. Burada Sayıca Yeterli, Nitelik Ve Yetenek Bakımından Oldukça Da Tecrübeli Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Herkes Kendi Konusunda Uzman Ve Bu Sebeple İşlemlerimizde Mükemmeli Rahatlıkla Sağlayabiliyoruz. Geniş Bir Hizmet Yelpazemiz Ve Uygulama Alanımız Var Bu Sayede Bir Kuaförden Beklenebilecek Tüm İşlemleri Bünyemizde Bulunduruyoruz. Örneğin; Saç Ve Türban Tasarımı, Kesim, Renklendirme Ve Boya, Röfle, Ombre Ve Balyaj, Perma, Fön, Keratin Bakımı, Profesyonel Ve Günlük Makyaj, Kişisel Bakım, Cilt Bakımı, Ağda, Manikür Ve Pedikür Gibi İşlemleri Sayabiliriz.

Daha Önce De Bahsettiğimiz Üzere Başta Düğünler Olmak Üzere; Söz Ve İsteme Törenleri, Kına Geceleri, Nişan Merasimleri Ve Nikah Törenleri Gibi Organizasyonlarda Gelinlerimiz Tarafından Tercih Ediliyoruz. Onlarla Sıcak Bir İlişki Kuruyor Rahat Ettirerek Stresten Uzak Kalmalarını Sağlıyoruz. Tıpkı En Başta Belirlediğimiz Gibi Tüm Hazırlığı Da Tam Vaktinde Bitiriyor, Salondan Mutlu Ayrılmalarını Sağlıyoruz. Ayrıca Gelinimiz Dilerse Onunla Birlikte Yakınlarından Da 10`Dan Fazla Kişiyi Kabul Ediyoruz.

Hakan Baydar Kuaför Ve Ekibi Olarak Bize Ulaşmak, Sizin İçin Neler Yapabileceğimizin Detaylarını Görüşmek İsterseniz Yandaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim