Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu

Teklif

Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu

Bursa / İnegöl

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Çıtçıt Saç

Gelin Odası

Manikür & Pedikür

Mekanda & Evde Hizmet

Peruk

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu, Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Kuaförleri Arasında 15 Yıllık Bir Tecrübeyle Boy Gösteriyor. Gelinlerimizi Rahat Ettirmeyi İlke Ediniyor, Tüm İlgimizi Üzerlerinde Toplayarak Hazırlık Sürecinin Kusursuz Geçmesini Sağlıyoruz. Yılların Getirdiği Deneyimle Mutluluk Dolu Günlerin Mimarlığını Üstlenen Ekibimiz, En Saygın Markaların Ürünlerini En İncelikli Tekniklerle Birleştirerek Saç Ve Makyajınızı Yapıyor.

Hizmetler

Gelinlerimizi Düğünlerine Kusursuz Biçimde Hazırlamak İçin İhtiyaç Duyulan Tüm Hizmetleri Sunuyoruz. Makyajınızı Dior, Huda, Nars, Mac, Anastasia Gibi Markaların Ürünleriyle Yaparak Maksimum Kalite Ve Kalıcılık Sağlıyoruz. Saç Tasarımı Hizmetlerimizin Yanında Manikür Ve Protez Tırnak Gibi Uygulamalarımızla Ellerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkarıyoruz. Kaş Ve Bıyık Alma, Cilt Bakımı, Saç Boyama Gibi Hizmetleri De Hatice Yaşar Farkıyla Alabilirsiniz. Dilerseniz Sizi Evinizde Ya Da Seçtiğiniz Bir Mekanda Da Hazırlayabiliriz.

Deneyim

Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu Bünyesinde Gelinlerimize Kapsamlı Saç Tasarım, Türban Tasarım Ve Profesyonel Kalıcı Makyaj Hizmetleri Veriyoruz. Faaliyet Gösterdiğimiz Alanların Her Birinde Uzman Ve Deneyimli Kişilerden Oluşan Bir Kadromuz Var. 9 Kişiden Oluşan Ekibimizde Deneyim Süreleri Kişiden Kişiye Değişmekle Birlikte Ortalama 6 Yılı Buluyor. Her Biri Sektörü Oldukça İyi Tanıyan Ekip Üyelerimizle Sizi Prensesler Gibi Hazırlıyoruz.

Deneyim

İnegöl Gelin Makyajı Başı Yapan Yerler Arasında Uyguladığımız Makyaj Tarzlarının Çeşitliliğiyle Öne Çıkıyoruz. Önce Sevdiğiniz Makyaj Stillerini Ve Alışkanlıklarınızı Öğreniyoruz. Yüz Yapınız Ve Cilt Tipinizden Tutun Da Düğün Mekanınıza Ve Gelinlik Modelinize Kadar Her Ayrıntıyı Analiz Ederek Tarzınızı Belirliyoruz. Ardından Sıra, Size Önerdiğimiz Tarzlar Arasından Beğendiğinizi Seçmenize Geliyor. Gelinlerimizin En Çok Tercih Ettiği Makyajlar “Fresh” Diye Tabir Edilen Aydınlık Ve Genç Tarzlar. Saç İçin De Modern Dalgalar Çok Rağbet Görüyor.

Kapanış

Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu`nda En Çok Önem Verdiğimiz Nokta Sizin Rahatlığınız Ve Mutluluğunuz. Sıcakkanlı Ekibimiz Sizi Bir Aile Ortamı Samimiyetiyle Ağırlıyor. Misafirlerimiz, Onlara Gösterdiğimiz Özel İlgiden Ve Verdiğimiz Kaliteli Hizmetten Çok Memnun Kalıyor. Bizimle Çalışmaya Karar Verdiyseniz Sizi Hemen Aşağıdaki İletişim Bilgileri Ya Da Yandaki Form Aracılığıyla Bize Ulaşarak Hatice Yaşar Gelin Stüdyosu Fiyatları Gibi Sorularınızı Sormaya Davet Ediyoruz.

İletişim
Hatice Yaşar
Beyza Hanım