Hayal Kuaför

Bursa / İnegöl

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzde Göz Alıcı Bir Görünüme Sahip Olacağınız Detayların Başında Saçınız Ve Makyajınız Geliyor. Bu Yüzden Bu Konuda Kendini İspatlamış, Uzun Yıllardır Sektördeki Tecrübesi İle Pek Çok Gelin Adayını Düğününe Mutlu Bir Şekilde Uğurlamış Ve Sağladığı Her İmkân İle Bursa`daki Kuaförler Arasında Farklılaşmış Bir Kuaför İle Tanıştırmak İstiyoruz Sizleri. Adı Mı? Tanıştıralım, Hayal Kuaför!

Gelin Makyajında En Önemli Konu; Makyajın Kalıcılığıdır! Hayal Kuaför Olarak Bunu Sağlamak İçin De Sektörün En İyi Makyaj Malzemelerini Kullanıyoruz. Makyajı Yapmadan Önce Cildi Özel Kremlerimiz İle Temizliyoruz. Bu Da Makyajın Daha Parlak Gözükmesini Ve Uzun Süre Bozulmamasını Sağlıyor. Makyaj Ürünlerimizin Hepsinin Kalite Ve Sağlık Açısından Onaylı Ürünler Olduklarını Söylemek İstiyoruz.

Makyajınızı Belirlerken Pek Çok Farklı Unsura Dikkat Ediyoruz. Mesela Saçınızla, Gelinliğinizle Ve Yüzünüzle Uyumlu Olmasına Özen Gösteriyoruz. Doğal Bir Makyaja Sahip Olmak İstiyorsanız Pastel Tonlarını Tercih Ediyoruz. Gözlerinizi Ortaya Çıkarmak İstiyorsanız Buğulu Tonları Tercih Ediyoruz. Eğer Gelinliğiniz Gibi Gösterişli Ya Da Göz Alıcı Görünmek İstiyorsanız İse Hem Dikkat Çekici Renkleri Kullanıyoruz.

Saçınız İçin De Aynı Kriterleri Uyguluyoruz. Beğeninize Sunduğumuz Ve Birlikte Karar Verdiğimiz Modelinizi Uygulamadan Önce Tarzınızı Ve Zevklerinizi Öğreniyoruz. Gelinliğiniz İle Birlikte Nasıl Görüneceğinizi Hayal Etmenizi Sağlıyor, Tecrübelerimizi Aktararak Bu Süreci Mümkün Olduğunca Hızlandırıyor Ve Kolaylaştırıyoruz. Saçınızı Tamamladıktan Sonra İse Özel Spreyler Kullanıyoruz. Böylelikle Saçınız İlk Yapıldığı Görünümünü Koruyor Ve Siz De Geceyi Bu Şekilde Tamamlıyorsunuz.

Özellikle Düğünlerin Art Arda Olduğu Yoğun Bir Dönemde Size Eksiksiz Bir Hizmet Sunabilmek İçin Bizimle En Az 1 Ay Öncesinden İletişime Geçmenizi Öneriyoruz. Böylelikle Sizinle, Salonumuzda Tüm Gün En İyi Şekilde İlgilenebiliyoruz. Tüm İşlemlerimizde İçiniz Rahat, Gönlünüz Ferah Oluyor.

Eğer Aradığınız Hizmeti Bulduğunuzu Düşünüyorsanız, Daha Fazla Şey Öğrenmek Ve Hayal Kuaför Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İletişim