Hira Saç Tasarım & Güzellik

Teklif

Hira Saç Tasarım & Güzellik

Bursa / Yıldırım

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

2004 Yılından Beri Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Hira Saç Tasarım & Güzellik İçerisinde Çok Sayıda Gelin Saçı Ve Makyajı Uygulaması Yaparak Hayatınızın En Özel Anlarında Size Eşlik Ediyoruz. Gelin Saçı Ve Makyajı Uygulamalarımıza Ek Olarak Kalıcı Oje, Manikür, Pedikür, Ombre, Boya Ve Renklendirme Hizmetlerimiz Bulunuyor.

Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Sağladığımız Samimi Atmosferde Keyifli Bir Hazırlık Süreci Yaşamanızı İstiyoruz. 5 Kişilik Ekibimizle Birlikte İhtiyaçlarınızı İyi Analiz Ederek Size Uygun Çözümler Üretiyoruz. Her Zaman Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz. Hizmet Verdiğimiz Güzellik Sektöründe Moda Olan Tüm Trendleri Yakından Takip Ediyoruz. Dünyaca Ünlü Markaların En Çok Beğenilen, Kaliteli Ürünlerini Kullanıyoruz.

Düğününüzden Önce Sizinle Bir Araya Geliyor Ve Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğinizi Öğreniyoruz. Gelinlik Modeliniz, Düğün Konseptiniz, Zevkleriniz Saç Ve Makyaj Tasarımını Yaparken Bize Yol Gösteriyor. Düğün Günü Saat Kaçta, Kaç Kişilik Bir Ekiple Salonumuza Geleceğinizi De Bu Görüşme Esnasında Öğreniyoruz. Gelinle Beraber 10 Kişiyi Daha Ağırlayabildiğimiz Salonumuzda Sevdiğinizle Birlikte Hazırlıklarınıza Aynı Anda Başlıyor Ve Eş Zamanlı Olarak Sizi Düğün Mekanınıza Yolcu Ediyoruz.

İstediğiniz Tüm Saç Ve Makyaj Modellerini Kolayca Yapıyoruz. Önce Saçınızı Hazırlıyor Ardından Birbirinden Farklı Toplama Stilleriyle Size Yardımcı Oluyoruz. Makyaj Yapımında İse Yüz Hatlarınızı Ön Plana Çıkaracak, Doğal, İlgi Çekici Ve Canlı Görüneceğiniz Makyajlar Yapıyoruz. Ten Renginize Ve Cilt Yapınıza Uygun Malzemeler Kullanıyor, Işıltınızla Göz Kamaştırmanızı İstiyoruz. Mutlaka Makyaj Bazı Ve Sabitleyici Sprey Kullanarak Makyajınızın Kalıcı Olmasını Sağlıyoruz.

Siz De Bursa Kuaförleri Arasında Yer Alan Güzellik Merkezimizin Sunduğu Avantajlı Hizmetleri Öğrenmek Ve Fiyatlarımızı Değerlendirmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Hemen Tıklayabilirsiniz.

İletişim