İba By Halil Yılmaz

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Avrupa`da Aldığı Eğitimlerde Eğitmen Kimliği Kazanmış Halil Yılmaz Önderliğinde Kurulan Firmamız, Siz Değerli Misafirlerimize 2016 Yılından Veri Hizmet Veriyor. İba By Halil Yılmaz Bursa Ailesi Olarak, Sizin Memnuniyetinizi Sağlamak İçin Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz. Ekibimizin Her Üyesi, Kendi Alanına Dair Eğitimlerini Sürdürüyor. Son Derece Disiplinli Ve Özverili Bir Şekilde Çalışıyoruz.

Podyumlarda, Setlerde Ve Moda Fotoğraf Çekimlerinde De Tercih Edilen Kuaförlerden Biriyiz. Bu Sayede, Adımızı Duyuruyoruz Ve Tercih Sebebi Olmaya Devam Ediyoruz. 10 Kişiden Oluşan Profesyonel Bir Ekiple Çalışıyoruz. Kişiye Özel Hizmet Veriyoruz Ve Tarzınızı En Çok Yakışacak Modelleri Öneriyoruz. Şimdiye Kadar Pek Çok Misafirimizi Kuaför Salonumuzda Ağırladık. Dolayısıyla Fazlasıyla Tecrübe Sahibiyiz. Sizin Ne İstediğinizi Hemen Anlıyoruz Ve Buna Göre Saçlarınızı Tarıyoruz.

Düğün Gününüz İçin, Böylesine Profesyonel Bir Ekiple Çalışmayı İsterseniz, Bizimle İletişime Geçmenizi Bekliyoruz! Şimdi Dilerseniz, Gelin Saçı Ve Makyajı İçin Ne Gibi Hizmetlerden Yararlanacağınızdan Bahsedelim.

Öncelikle, Nasıl Bir Saç Ve Makyaj Hayalinizin Olduğunu Öğreniyoruz. Bu Esnada Aynı Zamanda, Düğününüzün Detayları Hakkında Bilgi Ediniyoruz. Tarzınızı En İyi Şekilde Yansıtacak Ve Sizi Prensesler Gibi Hissettirecek Saç Modelinizi Belirliyoruz. Dilerseniz Bu Saç Modelini, Aksesuarlarla Da Destekleyebilirsiniz. Ardından, Duru Güzelliğinizi Bozmayacak Şekilde Bir Makyaj Uygulaması Yapıyoruz.

Alanında Uzman Makyaj Ekibimiz Tarafından, Öncelikle Cildiniz Güzelce Temizleniyor. Makyaja Uygun Hale Gelen Cildinize, Kusursuz Bir Ten Oluşturuyoruz. Sonrasında, Gözlerinizi Rengini Belirgin Hale Getirecek Bir Göz Makyajı Yapıyoruz. Bakışlarınıza Derinlik Kattıktan Sonra, Tüm Görünüme En Çok Uyacak Renkte Bir Ruj İle Makyajınızı Bitiriyoruz.

Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, İba By Halil Yılmaz Fiyat Listesi Ve Detaylar Hakkında Bilgi Edinmek İçin, Sayfanın Hemen Yanında Bulunan Formu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
İba By Halil Yılmaz
İba By Halil Yılmaz