İdeal Kuaför

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Muhteşem Bir Evlilik Teklifi Aldınız Ve Düğün Hazırlık Süreciniz Başladı. Hazırlık Sürecinizin En Önemli Aşaması Hiç Kuşkusuz Saç Ve Makyajınızı Hangi Kuaföre Yaptıracağınız. Önünüzde Birçok Seçenek Var Ama Siz Hâlâ Karar Veremediniz. O Zaman Doğru Yerdesiniz! Çünkü Biz İdeal Kuaför Olarak, Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Sihirli Dokunuşlarımız, Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Hizmetlerimiz Ve Uygun Fiyatlarımızda Size Destek Olmak İçin Buradayız!

Peki Bu Değerli Gün İçin Size Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Öncelikle Bizimle İletişime Geçtiğiniz Anda Yüz Yüze Görüşmek Amacıyla Bir Ön Görüşme Tarihi Belirliyoruz. Görüşme Tarihi Geldiğinde Ferah Salonumuzda Ağırlıyoruz Sizi. Bir Kahve Eşliğinde Nasıl Bir Saç Modeli Hayal Ettiğinizi, Aklınızda Bir Tasarımın Olup Olmadığını Soruyoruz. Eğer Uygulamamızı İstediğiniz Bir Model Varsa Bunun Üzerinde Konuşuyor, Saçınıza Uygunluğunu Test Ediyoruz. Tüm Değerlendirmeleri Yaptıktan Sonra Dilerseniz Prova Hizmetimizden De Yararlanabiliyorsunuz.

Kuaför Salonumuza Geldiniz Ama Aklınızda Herhangi Bir Model Yok Veya Mevcut Tasarımlara Bakarken Kararsız Kaldınız. Bu Gibi Durumlarda Edindiğimiz Tecrübeler Işığında Size Destek Oluyoruz. Gelinliğinizin Yakasını, Düğün Konseptinizi Ve Saç Uzunluğunuzu Dikkate Alarak En Güzel Modellerimizden Örneklerler Gösteriyoruz. En Beğendiğiniz Modeli Seçtikten Sonra Makyaj Seçim Sürecine Geçiyoruz. Bu Aşamada Yüz Tipinize Uygun Ama Sevdiğiniz Renkleri De Kullanabileceğimiz Düğün Makyajını Yapmak İlk Hedefimiz. Ekip Olarak Her Zaman Doğallıktan Yana Olduğumuz İçin Abartı Makyaj Uygulamalarından Kaçınıyoruz. Yapacağımız Saç Ve Makyajın Gün Boyu İlk Zamanki Halini Koruması İçin Özel Spreyler Kullandığımızı Da Belirtelim. Bu Nedenle Düğününüzde Dilediğinizi Gibi Dans Edip, Bu Özel Günün Keyfini Çıkarabilirsiniz.

‘`Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı İçin Kuaför`` Arayışınıza Son Verecek İmkan Ve Hizmetlerimiz Bunlarla Sınırlı Değil. Eğer Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim