İpek Kuaför Ve Güzellik Salonu

Filter

İpek Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Yıldırım

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

İpek Kuaför Bursa Ailesi Olarak Kuaför Salonumuzda Siz Değerli Misafirlerimiz İçin; İpek Kirpik, Saç Bakımı, Ombre, Sombre, Kişiye Özel Renklendirme Ve Gelin Saçı Makyajı Gibi Hizmetler Veriyoruz. Beklentilerinizi Karşılayabilmek Ve İhtiyaçlarınıza Yanıt Verebilmek İçin, Trendleri Yakından Takip Ediyoruz Ve Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz.

Özel Günlerinizde Veya Kendinizi Özel Hissetmek İstediğiniz Günlerde Kuaför Salonumuza Gelip, Güzellik Ve Bakımın Tadını Çıkarabilirsiniz. Kuaförlük Bizim İçin Bir Tutku Fakat, Gelin Saçı Ve Makyajına Ayrı Önem Veriyoruz. Hayatınızın En Güzel Gününde, En İyi Halinizle Sevdiklerinizin Karşısına Çıkmanız İçin Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Şimdiye Dek Pek Çok Gelinimizi Salonumuzda Ağırladık Ve Heyecanına Ortak Olduk. Bu Sayede Fazlasıyla Tecrübe Edindik. Dilerseniz Şimdi, Detaylar Hakkında Size Bira Bilgi Verelim.

Gelin Saçı Ve Makyajı İçin Öncelikle, Siz Değerli Gelinlerimizle Sohbet Ediyoruz. Sohbetimiz Esnasında; Hayallerinizdeki Gelin Modelini Öğreniyoruz. Bunun Yanında; Düğün Mekanınız, Düğün Konseptiniz Ve Gelinliğiniz Hakkında Da Bilgi Ediniyoruz. Ardından, Tarzınızı En Çok Yansıtacak Ve Güzelliğinizi Tamamlayacak Bir Saç Modeli Belirliyoruz. Kısa Veya Uzun, Düz Ya Da Kıvırcık Fark Etmeksizin Her Saçı, Şekillendirebiliriz. Uyguladığımız Modelin Kalıcılığını Artırmak İçin Özel Sabitleyici Spreyler Kullanıyoruz. Sonrasında Makyajınıza Geçiyoruz.

Makyajınızda Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Renkleri Kullanmaya Gayret Ediyoruz. Kusursuz Bir Ten Makyajı Sonrasında, Gözlerinizin Işıltısını Yansıtmak İçin Buğulu Bir Göz Makyajı Ve Son Olarak Da Tüm Görünüme Uyacak Renkte Bir Ruj Seçimiyle, Makyajınızı Tamamlıyoruz.

Bursa Kuaför Salonları Arasında, Kaliteli Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Gösterdiğimiz İlgiyle Birlikte, Adımızdan Söz Ettirmeye Devam Ediyoruz. Siz De Bu Hizmetten Faydalanmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
İpek Kuaför Ve Güzellik Salonu
İpek Kuaför Ve Güzellik Salonu