Le Professional Kuaför Ve Güzellik

Filter

Le Professional Kuaför Ve Güzellik

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzde Hayal Ettiğiniz O Muhteşem Görüntüye Kavuşmanız İçin Le Professionnel Kuafor Ve Güzellik Salonu Hizmetinizde. Tam 2007 Yılından Beri Gelinleri Hayallerindeki Görüntüye Kavuşturup, Güzelliklerini Ortaya Çıkaran Le Professionnel Şimdi De Sizin Muhteşem Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Hazır.

Özellikle Gelin Saçı Ve Makyajı Konusunda Gelinlerin İçinde Olduğu O Tatlı Telaşı Ve Heyecanlarını Anlamak İçin Tecrübe Oldukça Önemlidir. Biz Tecrübe Sahibi Ekibimizle Sizin İhtiyaçlarınızı En İyi Şekilde Anlıyor, Düğün Telaşınızda Size Sevdiklerinizle Rahat Edebileceğiniz Bir Ortam Sunuyoruz.

Saçlarınızın Hazırlıklarına Başlamadan Önce Gelin Saçınıza Dair Tüm Beklentilerinizi Ayrıntılarıyla Dinliyoruz. Ardından Bu Beklentilerinizin Ötesine Geçip, Sizi Kusursuz Bir Görüntüye Ulaştırmak İçin Çalışmalara Başlıyoruz. Saçlarınızın Öncelikle Yüz Şeklinize, Ardından Da Gelinlik Modelinize Uygun Olmasına Özen Gösteriyoruz. Kesimden Renklendirmeye Kadar Her Detayda Profesyonel Hizmet Sunuyor, Saçlarınızı Yıpratmayacak Olabildiğince Doğal İçerikli Ürünler Kullanıyoruz. Saçlarınız Çeşit Çeşit Aksesuarlarla Hareketlendirmeyi De Çok Seviyoruz. Bazen Birbirinden Güzel Çiçeklerle Bazen De Zarif Taşlarla Saçlarınıza Bambaşka Bir Hava Katıyoruz. Saçlarınızın Düğün Gününüz Boyunca Güzelliğini Koruması İçin Tokalarla Güçlü Bir Şekilde Tutturuyor, Kaliteli Saç Spreyleriyle Sabitliyoruz.

Saçlarınızın Ardından Muhteşem Güzelliğiniz Ortaya Çıkaracak Makyaj Uygulamanız İçin Hazırlıklara Başlıyoruz. Makyajınızın Yüz Hatlarınıza, Gelinlik Modelinize Ve Tarzınıza Uygun Olmasına Çok Önem Veriyoruz. Makyajınıza Öncelikle Baz Uygulamasıyla Başlıyoruz. Bu Sayede Makyajınızın Yüzünüzde Pürüzsüz Bir Şekilde Durmasını Sağlıyoruz. Ardından Kalıcılığı Yüksek Kaliteli Ürünlerle Makyajınızın Düğününüzün Bitimine Kadar Bozulmadan Durmasını Sağlıyoruz.

Le Professional Kuaför Bursa`da Size Her Anlamda Kaliteli Bir Hizmet Sunarak, Düğün Gününüzde Kendinizi Harika Hissetmenizi Sağlıyoruz. Siz De Bu Özel Hizmetlerimizden Faydalanmak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurup, Hakkımızda Daha Fazlasını Öğrenebilir Ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İletişim
Le Professional Kuaför Ve Güzellik
Le Professional Kuaför Ve Güzellik