Öz-Ne Güzellik Ve Saç Tasarım

Filter

Öz-Ne Güzellik Ve Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

En Değerli Gününüzde Eşsiz Güzellikte Görünmek Ve Sevdiklerinizin Karşısına En İyi Halinizle Çıkmak İster Misiniz? Cevabınız “Evet” İse, Size Muhteşem Bir Önerimiz Var: Özne Kuaför Bursa. Yıllar Süren Deneyimimiz Sayesinde, Siz Değerli Misafirlerimizin Takdirini Kazanmaya Devam Ediyoruz. Sizi En İyi Şekilde Ağırlamak Ve Memnuniyetini Eksiksiz Olarak Sağlamak İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz. Siz De Kendinizi Güvenle Teslim Edebileceğiniz Bir Kuaför Arıyorsanız, Doğru Adreste Olduğunuzu Belirtmek İsteriz.

Her Biri Alanında Uzman Ve Oldukça Tecrübeli Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Bu Sayede, Tarzınızı Hemen Anlıyor Ve Size En Çok Yakışacak Uygulamalar Yapıyoruz. Kuaför Salonumuzda; Manikür, Pedikür, Cilt Bakımı, Profesyonel Kesim, Makyaj, Renklendirme Ve Gelin Saçı Makyajı Gibi Hizmetler Veriyor. Güzellik Ve Bakıma Dair Pek Çok Şeyi Bir Arada Bulabileceğiniz Salonumuzda, Siz Değerli Misafirlerimiz İçin Konforu Da Sunuyoruz.

Gelin Saçı Ve Makyajınız İçin İlk Olarak, Nasıl Bir Gelin Hayalinizin Olduğunu Öğreniyoruz. Kısa Veya Uzun, Kıvırcık Ya Da Dalgalı Fark Etmeksizin Bütün Saç Tiplerini Şekillendirebiliyoruz. Sonrasında İse Düğününüz Hakkındaki Tüm Detayları Anlatmanızı İstiyoruz. Bu Detaylar Arasında; Düğününüzü Nerede Yapacağınız, Nasıl Bir Gelinlik Seçtiğiniz Ve Düğün Konseptiniz Gibi Unsurlar Bulunuyor. Tüm Bunları Göz Önüne Alarak Bir Saç Modeli Ve Makyaj Belirliyoruz.

Düğün Gününüz Geldiğinde Belirlediğimiz Bu Saç Ve Makyajı, Mükemmel Bir Şekilde Uyguluyoruz. Kalıcı Olmasını Sağlamak İçin De Özel Sabitleyici Spreyler Kullanıyoruz. Dilerseniz Kuaför Salonumuz Haricinde, Düğün Mekanınızda Da Sizi Hazırlayabiliriz. Kendinizi Nerede Daha Rahat Hissedeceğinizi Söylemeniz Bizim İçin Yeterli Olacaktır.

Özne Kuaför Ertuğrul Ekibi Olarak Size Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Formu Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
Öz-Ne Güzellik Ve Saç Tasarım
Öz-Ne Güzellik Ve Saç Tasarım