Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik

Filter

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik

Bursa / Gürsu

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Gelin Adayları İçin Oldukça Önemli Bir Konu Olan Saç Ve Makyaj Hizmeti, Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik`te Kusursuz Bir Şekilde Veriliyor! Ufak Sihirli Dokunuşlar İle Güzelliğinizi Ortaya Çıkarıyor, Kendinizi Ayrıcalıklı Hissetmenizi Sağlıyoruz. Peki, Bunu Nasıl Yapıyoruz?

2018 Yılında Beri Her Tarza, Her Zevke, Her Bütçeye Ve Her Hayale Hitap Etmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz. Düğününüzde Benzersiz Bir Gelin Olmanız İçin İmaj Danışmanlığı Yapıyor, Tüm Bilgi Birikimlerimizi Gelin Adaylarımıza Aktarıyoruz. Sektörde Adımızdan Sıkça Söz Ettirmek İçin Kendimizi Sürekli Geliştiriyor, En Yeni Trendleri Salonumuzda Bulabilmenizi Sağlıyoruz.

Gelin Adaylarımızı Yalnız Bırakmak İstemeyen Yakınları İçin De Güzel Bir Haberimiz Var! Gelin Adaylarımızla Birlikte 3 Yakınına Da Aynı Anda Hizmet Verebiliyoruz. Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Farkını Yaşamak İsteyen Herkesi Salonumuza Bekliyoruz.

Toplamda 3 Kişilik Profesyonel Bir Ekibe Sahibiz. Alanında Uzmanlıkları, Aldığı Eğitimler Ve Sahip Olduğu Tecrübeler İle Kalitesini Her Anlamda Kanıtlayan Ekibimiz, Tüm İşlemlerde İçinizi Rahatlatıyor, Aklınızdakini Yansıtıyor.

Bursa Kuaförlerinden Farklılaştığımız En Önemli Konulardan Biri De Haftanın Her Günü Faaliyet Gösteriyor Olmamız! Bu Da, Düğünleriniz Ne Zaman Olursa Olsun Bizi Tercih Edebilirsiniz Demek Oluyor. Hafta İçi Ya Da Hafta Sonu Sabah 09.00`Da Kapılarımızı Açıyor Ve 17.00`A Kadar Kesintisiz Bir Hizmet Sunuyoruz. Hafta Sonu Düğünlerine Tercih Eden Çiftlerimiz Salonumuzdan Direk Düğün Mekanına Geçebiliyor.

Saç Ve Makyaj Dışında Gelin Adaylarımızın Bakımlarını Profesyonel Bir Şekilde Yapabiliyoruz. İpek Kirpik, Manikür, Pedikür Ve Kaş Tasarım Gibi İmkanlarımız İle Memnuniyetinizi Sağlıyoruz. Her Detayda Kusursuz Görünmeyi Hak Ediyorsunuz!

Hakkımızda Daha Çok Şey Öğrenmek Ve Olanklarımızdan Yararlanmak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik
Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik