Rana Güzellik Salonu

Bursa / İnegöl

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Rana Güzellik Salonu`nda Çok Sayıda Gelini Ağırlayarak Hayatlarının En Özel Anlarında İstedikleri Saç Ve Makyaj Tasarımlarını Yapıyoruz. Her Zaman Şık Görünmenizden Yana Olsak Da Düğün Günlerinin Ayrı Bir Önemi Oluyor. Tarzınızı En İyi Yansıtacak Ve İçinize Sinecek Bir Hizmet Almanız İçin En Kısa Sürede Sizinle Tanışmayı İstiyoruz.

Profesyonel Ekibimizle Birlikte Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Odaklı Bir Hizmet Sunuyoruz. Güzellik Ve Düğün Sektörleri Sürekli Olarak Gelişen Ve Kendini Yenileyen Alanlar Olduğu İçin Kuaför Salonumuzda Gerek Teknolojik Gerek De Kullanılan Malzeme Açısından Kaliteli Ürünleri Tercih Ediyoruz. Moda Olan Trendleri Yakından Takip Ederek Popüler Olan Uygulamalara Mutlaka Rana Kuaför İçerisinde Yer Veriyoruz. Gelin Saçı Ve Makyajı Hizmetlerimize Ek Olarak Türban Tasarım, Kirpik Lifting, Cilt Bakımı Ve Lazer Epilasyon Uygulamalarımız Da Bulunuyor.

Düğünden Önce Sizi Kuaför Salonumuzda Ağırlayarak Düğün Günü Planlamanızı Yapıyoruz. Hangi Saatte Salonumuza Geleceğinizi Ve Hazırlıklarınızın Ne Kadar Sürmesini İstediğinizi Öğreniyoruz. Düğün Günü Sizi Sevdiklerinizle Birlikte Ağırlayabildiğimiz İçin Bize Sayı Vermenizi Ve Gelecek Kişilerden Bahsetmenizi İstiyoruz. Beğendiğiniz Saç Ve Makyaj Stillerini De Konuşarak Tecrübelerimiz Doğrultusunda Size Yol Gösteriyoruz. Size Uygulanacak Hizmetlerin Neler Olduğuna Karar Veriyoruz.

İstediğiniz Her Saç Ve Makyaj Modelini Rahatlıkla Yapıyoruz. Her Zaman En İyi Hizmeti Sunmak Ve Sizi Memnun Etmek İstediğimiz İçin Önceliğimiz Daima Sizin Kararlarınız Oluyor. İçinize Sinen Tarza Karar Verdikten Sonra Hazırlıklarınızı Ustalıkla Yapıyoruz. Hem Saç Hem De Makyajda Alanında Uzman Kişilerle Çalışarak Sevdiklerinizle Birlikte Keyifli Bir Hazırlık Süreci Yaşamanızı Sağlıyoruz.

Bursa Kuaförleri Arasında İsmimizden Başarıyla Söz Ettiren Salonumuzun Ayrıcalıklı İmkanlarından Yararlanmak İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Rana Güzellik Salonu
Rana Güzellik Salonu