Sedef Kuaför Ve Güzellik Salonu

Filter

Sedef Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Sedef Kuaför Bursa Ailesi Olarak Siz Değerli Misafirlerimiz İçin Salonumuzda; Ombre, Sombre, Saç Bakımı, Profesyonel Saç Kesimi Ve Makyaj, Manikür, Türban Tasarımı, Gelin Saçı Ve Makyajı Gibi Hizmetler Veriyoruz. Güzellik Ve Bakıma Dair Pek Çok Şeyi Bir Arada Bulacağınız Kuaför Salonumuzda, Siz Değerli Misafirlerimizin Beklentilerini, Eksiksiz Olarak Karşılayabilmeyi Hedefliyoruz.

Kendinizi Özel Hissetmek İstediğiniz Günlerde Veya Özel Günlerinizde, Salonumuza Geldiğinizde Sizi, Prensesler Gibi Ağırlıyoruz. Hizmetlerimizin Her Biri Bizim Göz Bebeğimiz. Fakat Gelin Saçı Ve Makyajına Verdiğimiz Önem, Apayrı. Hayatınızın En Özel Gününde, Kusursuz Bir Saç Ve Makyaja Sahip Olmak İçin, Doğru Adreste Olduğunuzu Belirtmek İsteriz. Şimdi Dilerseniz, Düğün Günü Hazırlık Süreciniz İçin, Detaylardan Söz Edelim.

İlk Olarak, Düğününüz Ve Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğiniz Hakkında Sizinle Sohbet Ederek İşe Başlıyoruz. Ardından, Bir Prova Tarihi Belirliyoruz. Ücretsiz Prova Olanağımız Sayesinde, Düğününüzde Nasıl Görüneceğinizi Önceden Deneyimleme Şansı Yakalıyorsunuz. Böylece, Herhangi Bir Kötü Sürprizle Karşılaşma Olanağınız Ortadan Kalkmış Oluyor.

Prova Gününde Öncelikle, Nasıl Bir Saç Modeli Yapacağımızı Belirliyoruz. Salon Düğünü, Kır Düğüne Veya Otel Düğünü Gibi Farklı Mekanlarda Gerçekleştirilecek Düğünler İçin, Farklı Saç Modelleri Tercih Etmenizi Öneriyoruz. Saçlarınızı Kusursuz Bir Şekilde Taradıktan Sonra, Makyajınıza Geçiyoruz. Makyajınız İçin, Doğal Güzelliğinizi Ön Plana Çıkaracak Renk Tonlarını Tercih Ediyoruz. Takma Kirpikler, Kontür Uygulamaları Ve Doğru Fondöten Seçimleriyle Birlikte, Harika Bir Görünüm Elde Etmiş Oluyoruz.

Bursa Kuaför Salonları Arasında, Fark Yaratan Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Gösterdiğimiz İlgiyle Birlikte, Adımızdan Söz Ettirmeye Devam Ediyoruz. Siz De Bu İmkanlardan Yararlanmak Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formun Eksiksiz Olarak Doldurmanızı Ve Bize Ulaşmanızı Rica Edeceğiz!

İletişim
Sedef Kuaför Ve Güzellik Salonu
Sedef Kuaför Ve Güzellik Salonu