Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu

Filter

Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Osmangazi`de Yer Alan Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu Yıllardır Kaliteli Bakım Ve Yenilenmenin Adresi Oluyor. Alanında Uzman Ekibimiz, Fark Yaratan Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Bakım Alternatifleriyle Hizmet Veriyoruz. Sektörde Yer Aldığımız Süre Boyunca Her Zaman İşimizi En İyi Şekilde Yapmaya Odaklandık. Bugün De Bu Durum Değişmiyor Ve Bizi Tercih Eden Müşterilerimize Hak Ettikleri İlgi İle Saç Tasarımı Ve Makyaj Uygulamaları Yapıyoruz. Güzelliğiniz Kadar Sağlığınızı Da Önemsediğimiz Salonumuzda Kaliteli Makyaj Malzemeleri, Saç Boyaları Ve Bakım Ürünleri Kullanıyoruz. Hijyen De En Çok Dikkat Ettiğimiz Konular Arasında Yer Alıyor.

Son Derece Geniş Bir Yelpazede Hizmet Veren Ekibimizle Lazer Uygulamaları, Kalıcı Makyaj, El Ayak Bakımları Ve Makyaj Konusunda Da Uzman Olduğumuzu Söylemeden Geçmeyelim. Kalıcı Makyaj Uygulamaları Arasında Yer Alan Microblading Ve Kirpik İşlemlerini Düğün Öncesi Yüz Simetrisine Göre Yapıyoruz. Tercih Eden Gelin Adaylarına Ombre, Sombre, Balyaj, Röfle Ve Saç Bakımları Hizmeti De Veriyoruz. El Ayak Bakımlarını Da Tamamladığımızda Düğün İçin Hazır Olduğunuzdan Emin Oluyoruz.

Tüm Bu Uygulamalardan Yararlanmak İstemezseniz, Düğün Öncesi Tek Bir Ön Görüşme İle Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu Ayrıcalıklarını Yaşayabilirsiniz… Düğün Günü Gelip Çattığında, Makyaj Uygulamalarını Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Şekilde Yapıyoruz. Gelinlik, Duvak Ve Aksesuarlarınızla Uygun Saç Tasarımınızı Da Yaparak Şıklığınızı Tamamlıyoruz. Gelin Adaylarına Bir Haberimiz Daha Var! En Şık Tasarımları Türban Ve Duvak Çalışmalarımızla Da Noktalayabiliyoruz. Her Zaman Güzellik İçin Çalışan Ekibimizle Özel Günlerde, Hemen Her Saç Modelini Tasarlamak İçin Hazırız.

Siz De Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu İletişim Formunu Doldurarak Ekibimizle Tanışmak İster Misiniz? Hazırlıklara Başlamak İçin Osmangazi Kuaför Salonu Ve Güzellik Merkezimizde Sizi Bekliyoruz!

İletişim
Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu
Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu