Songül Kuaför Ve Güzellik Salonu

Filter

Songül Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Gününde Kusursuz Hazırlanmış Bir Saç Ve Makyajla Tüm Hayran Bakışları Üzerinize Toplamak İsterseniz, Songül Kuaför Ve Güzellik Merkezi Bursa Hizmetinizde.

Düğün Gününüzde Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Profesyonel İşlemler Sunuyoruz. İşini Tutkuyla Yapan Ekibimizle Kendimizi Devamlı Bir Adım İleri Taşımak İçin Eğitimler Alarak Kendimizi Geliştiriyoruz. Sizi Her Zaman Şık Ve Modern Bir Görüntüye Ulaştırmak İçin De Sektörümüzdeki Son Trendleri Yakından Takip Ediyoruz.

Gelin Saçı Modelinizin Güzelliği İçin Bakımlı Saçlara Sahip Olmanız Oldukça Önemlidir. Bunun İçin Düğün Gününüzde Işıltılı Saçlara Sahip Olmak İsterseniz Profesyonel Saç Bakım Hizmetleri Sunuyoruz. Düğün Gününüzden Önce Gerçekleştirdiğimiz Keratin Bakım, Saç Botoxu Gibi Uygulamalarla Saçlarınızın Sağlıklı Bir Görüntüye Kavuşmasını Sağlıyoruz.

Gelin Saçınızın Hazırlıklarına Geçtiğimizde Gelinlik Modelinizden, Düğün Mekanınıza Kadar Birçok Faktöre Dikkat Ederek, Size En Uygun Saç Modelini Tasarlıyoruz. Saçlarınızda Birbirinden Güzel Aksesuarlar Kullanarak Gelin Saçınıza Ayrı Bir Işıltı Katabiliyoruz. Düğün Gününüzde Kusursuz Hazırlanmış Saçlarınızın Bozulmasından Endişelenmeden Gönlünüzce Eğlenebilirsiniz. Çünkü Saçlarınızın Hazırlığı Tamamlandıktan Sonra Kaliteli Saç Spreyleri Kullanarak, Saçlarınızı Güçlü Bir Şekilde Sabitliyoruz.

Makyajınıza Geçmeden Önce Düğün Gününüzde Daha Anlamlı Ve Çarpıcı Bakışlara Sahip Olmak İsterseniz Microblading, İpek Kirpik, Kirpik Lifting Gibi Profesyonel Uygulamalar Yapabiliyoruz. Profesyonel Makyaj Uygulamanızda Yüz Hatlarınızın Güzelliğini Ortaya Çıkarmaya Özen Gösteriyoruz. Bunun İçin Kontur Uygulamanızdan, Göz Makyajınıza Kadar Son Derece Profesyonel Bir Hizmet Sunuyoruz. Nude Tonlarda Yapabileceğimiz Doğal Görünümlü Makyajlardan, Daha Koyu Tonlarda Makyaj Ürünleriyle Yapabileceğimiz İddialı Makyajlara Kadar Her Tarza Uygun Makyaj Uygulamaları Yapabiliyoruz.

Siz De Düğün Gününüzde Her Detayıyla İçinize Sinen, Muhteşem Bir Görüntüye Ulaşmak İstiyorsanız; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Songül Kuaför Ve Güzellik Merkezi Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinebilir Ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İletişim
Songül Kuaför Ve Güzellik Salonu
Songül Kuaför Ve Güzellik Salonu