Stil Kuaför Ve Güzellik Salonu

Filter

Stil Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Mustafakemalpaşa

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Kendi Tarzınızı Düğün Gününüzde De Yansıtmak Ve Düşlerinizdeki Gelin Olma Şansını Yakalamak İçin Adresiniz Stil Kuaför Ve Güzellik Salonu Olacak! Neden Mi? Bugüne Kadar Bizi Seçen Gelin Adaylarımızın Yaşadığı Memnuniyeti Sizin De Yaşamanızı İstiyoruz. En Özel Günlerde Tercih Edilmenin Sorumluluğuyla Çalışıyor, Güveninize Layık Olmak İçin Her Detayı Özenle Planlıyoruz. Değer Verdiğimiz Her Konuda Beklentilerinizin Üstüne Çıkıyor, Her Hizmetimiz İle Yüzünüzü Güldürüyoruz.

Açıldığımız Günden Beri Kalite Standardımızın Üstüne Koyuyor, Kendimizi Sürekli Geliştirerek Sektörde Öncü Firmalar Arasında Yer Almayı Amaçlıyoruz. Mustafakemalpaşa Kuaförlerinden Farklı Bir Konumda Olmak İçin En Yeni Trendleri Yakından Takip Ediyor, Son Yıllarda Sıklıkla Tercih Edilen Saç Ve Makyaj Tasarımlarını Salonumuzda Kullanıyoruz.

Salonumuzda Kendinizi Evinizde Olduğunuz Kadar Rahat Hissetmenizi Amaçlıyoruz. Bunun İçin Sıcakkanlı Bir Ev Sahipliği Yapıyor, Güler Yüzlü Bir Hizmet Sunuyoruz. Ekibimiz İle Birlikte Tüm İsteklerinizi Yerine Getiriyor, Hayal Ettiğiniz Gibi Bir Gelin Olarak Buradan Ayrılmanızı Sağlıyoruz. Yaşadığınız Düğün Stresini Size Unutturuyor, Düğün Gününüzde Sizi Yalnız Bırakmak İstemeyen Yakınlarınızla Birlikte Keyifli Saatler Vaat Ediyoruz.

Saçınız Ve Makyajınız İçin Kullandığımız Güzellik Ürünlerinin Ve Makyaj Malzemelerinin Hepsinde Kaliteyi Ve Hijyeni Ön Planda Tutuyoruz. Bu Ürünlerde En İyi Markaları Kullanıyor, Güzelliğinizi En İyi Şekilde Ortaya Çıkarıyoruz.

Aynı Zamanda Güzellik Merkezi Olarak Da Tercih Edebileceğiniz Salonumuzda İhtiyacınız Olan Pek Çok Hizmeti De Profesyonel Bir Şekilde Sunacağımızdan Emin Olabilirsiniz. Aldığımız Eğitimler Ve Sahip Olduğumuz Tecrübeler İle Birlikte Lazer Epilasyon, Manikür, Pedikür, Mikro Kaynak, Boncuk Kaynak, Saç Ve Cilt Bakım Gibi İşlemleri De Çok Uygun Fiyatlarla Uyguluyoruz.

Tüm Bu Bilgiler Işığında Saç Ve Makyaj Hizmetiniz İçin Bizi Tercih Etmek İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Stil Kuaför Ve Güzellik Salonu
Stil Kuaför Ve Güzellik Salonu