Akcan Kuyumculuk

Filter

Akcan Kuyumculuk

Bursa / Osmangazi

Hakkında

Ağabeyleri Merhum Fuat Akça`nın 1968`De İmalat Ve Perakende İle Kuyumculuk Mesleğine Adım Atmasıyla Başlayan Akcan Kuyumcu Luk Çalışmaları 1979 Yılına Kadar Şanlıurfa`da Devam Etti. 1979`Da Bursaya Göç Eden Akça Ailesi, İmalat Ve Perakende Alanlarında Bursa Kapalı Çarşı Çıkışı Uzun Çarşı`da Faaliyet Göstermeye Devam Ediyor.
Akça Ailesi Mesleklerini İcra Ederken Yeniliğe Açık Ve İşçiliği Kalite Li, Güvenle Sunabilecekleri Ürünler Seçtiklerini, Farklı Ve Yaratıcı Tarz Da Ürünleriyle Vitrinlere Yeni Bir Soluk Getirdiği İçin Favori`yi Tercih Et Tiklerini Söylüyor: `Favori`nin Çok Kısa Zamanda Büyük İşler Yaptığını Ve Başarılı Olduğunu, Sektöre Her Zaman Bir Yenilik Daha Katacağını Düşünerek Hareket Ediyoruz. Müşterileriyle İlişkilerini Gayet Ilımlı Buluyoruz. Sektörümüze Kattığı Renkten Dolayı Favori Ailesi`ne Teşek Kür Eder, Başarılarının Devamını Dileriz.`
Akcan Kuyumculuk Her Zaman Daha Kaliteli Ürünleri Üretmeye Ve Daha Kaliteli Bir Hizmet Oluşturmaya Çalışmaktadır. Uzun Çarşı`daki Mağazamızda Bir Ömür Boyu Mutuluğunuzu Süsleyecek Birbirinden Seçkin Altın Ve Mücevherat Çeşitlerimizi Görebilirsiniz. Siz Değerli Müşterilerimizin En Güzel Günlerinin Anılarını Paylaşmak Dileğiyle.

İletişim
Akcan Kuyumculuk
Akcan Kuyumculuk