Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Filter

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Bursa / Nilüfer

Ürün Çeşitleri Neler?

Alyans

Bileklik

Bilezik

Gelin Seti

Gerdanlık

Kolye

Küpe

Nişan Yüzüğü

Saat

Tamtur

Tektaş

Foto Galeri

Hakkında

1993 Yılından Bu Yana Sektörde Faaliyet Gösteriyor Ve “Aşkla Bambaşka” Sloganı İle Çalışmaya Devam Ediyoruz. Yıllar İçerisinde Edindiğimiz Tecrübe Ve Gösterdiğimiz Başarı İle Hızla Büyüyen Bir Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz. Altın Konak Alyans Ve Mücevherat Olarak Kaliteli Hizmet Anlayışımız İçerisinde; Ürün Çeşitliliği, Tasarımda Farklılık Ve Satış Sonrası Hizmetleri De Büyük Bir Yer Kaplıyor. Bu Sayede Mücevherat Ve Kuyum Alanlarında Türkiye`nin Saygın Markaları Arasında Yer Alabiliyor Ve Kendi Müşteri Kitlemizi Oluşturabiliyoruz.

Sektörün Gerektirdiği İhtiyaçları Ve Beklentileri Her Noktada Ürünlerimize De Hizmetlerimize Yansıtıyor, Tüketici Odaklı Bir Yaklaşım Sergiliyoruz. Takılarla İlgili Hem Teknik Hem De Moda Anlamında Yeni Eğilim Ve Trendleri Muhakkak Takip Ediyor, Tüm Hizmet Ve Üretim Süreçlerimizi Sürekli Olarak Geliştiriyoruz. Aynı Zamanda Öngörülüyüz Ve Tasarımcılarımız Sayesinde Kendi Tarzımızı Ortaya Koyarak Kuyum Konusunda Moda Olacak Çizgiler Sergiliyoruz.

Kuyum Ve Mücevherat Sektöründe Standartları Sürekli Yükseltmeyi Hedefliyor, Yenilikçi Ve Modern Bir Üretim Anlayışını Benimsiyoruz. Pazarlama Konusunda Da Sektörel Deneyimimiz Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Oluşumuzu Bir Araya Getiriyoruz. Hem Tasarım Hem De Kaliteyi Birleştiriyor, Sahip Olduğu Takılarda Farklılık Arayanlar İçin Özel Üretimler Yapıyoruz. Kendi Kreasyonumuz Olan Geniş Bir Ürün Yelpazesine Sahibiz Ve Şıklıkla Zarafeti Asla Elden Bırakmıyoruz. Ürünlerimiz Arasında; Başta Çiftlere Özel Alyans Modelleri Olmak Üzere, Altın Bazlı Takılardan Kolyeler Ve Bileklikler, Değerli Taşlardan Pırlanta, Elmas, Zümrüt Ve Yakuta Kadar Pek Çok Seçenek Mevcut. Tüm Bunları Hem Üretiyor Hem De Kendi Markamız Altında Satıyoruz.

Şirketimizde Iso Uyumlu Şekilde Çalışıyoruz. Tse – Iso 9001: 2015 Denetimlerini De Başarıyla Geçerek Türkiye`deki İlk Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası Ve Mücevher Üreticisi Unvanını 18.11.2019 Yılında Kazandık. Altın Konak Kuyumculuk Olarak 10.000`Den Fazla Müşteri İçin Kaliteyi Uygun Fiyatla Sunduk Ve Sunmaya Devam Ediyor. Bize Ulaşmak Ve Alyanslarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Veya Yandaki Formu Kullanabilirsiniz.

İletişim
Altın Konak Alyans Ve Mücevharat
Sermest Nestanoğlu
Altın Konak Alyans Ve Mücevharat